RSS
Jesteś tutaj: Ogłoszenia drobne Usługi Budowlano-remontowe Karamel - usługi remontowo budowlane, Piaseczno

Uprzejmie informujemy, że możliwość dodawania ogłoszeń została wyłączona.

Ogłoszenie archiwalne
dodaj do notatnika
1 PLN

Karamel - usługi remontowo budowlane, Piaseczno

ogłoszenie pochodzi z serwisu ogloszenia.wp.pl

Opis:

Karamel to firma budowlana z Piaseczna. Realizujemy prace budowalne, docieplenia budynków oraz remonty ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowych usług remontowych oraz prac wykończeniowych. Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych. Na życzenie Klienta wykonujemy nasze prace w godzinach wieczornych i nocnych a także w dni wolne od pracy.
W naszej ofercie wyróżnić można takie prace jak wykończenia wnętrz, malowanie ścian, tapetowanie, układanie glazury i terakoty, gipsowanie, montaż ścianek, sufity podwieszane, układanie paneli podłogowych, docieplenia budynków, budowa domów .
Zajmujemy się także sprzedażą kamienia naturalnego oraz wyrobów z kamienia i konglomeratu najwyższej jakości. Na życzenie wykonujemy projekt oraz cięcie kamienia naturalnego.
Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie realizacji zleceń od doradztwa podczas projektowania po montaż i konserwację wykonanych elementów.

dodaj do notatnika

Podziel się

zgłoś naruszenie regulaminu Ost. aktualizacja: 2015-02-14 12:17:00 | Wyświetlano: 3837 razy

Podobne ogłoszenia

REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - SULEJÓWEK I OKOLICE, Sulejówek REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - SULEJÓWEK I OKOLICE, Sulejówek dodaj do notatnika 0 PLN REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - WARSZAWA I OKOLICE, Warszawa REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - WARSZAWA I OKOLICE, Warszawa dodaj do notatnika 0 PLN REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - TŁUSZCZ I OKOLICE, Tłuszcz REMONTY - SOLIDNIE I SZYBKO - TŁUSZCZ I OKOLICE, Tłuszcz dodaj do notatnika 0 PLN REMONTY - solidnie i szybko - ŁOCHÓW i okolice, Łochów REMONTY - solidnie i szybko - ŁOCHÓW i okolice, Łochów dodaj do notatnika 0 PLN REMONTY - solidnie i szybko - MIŃSK MAZOWIECKI i okolice, Mińsk Mazowiecki REMONTY - solidnie i szybko - MIŃSK MAZOWIECKI i okolice, Mińsk Mazowiecki dodaj do notatnika 0 PLN REMONTY - solidnie i szybko - SEROCK i okolice, Serock REMONTY - solidnie i szybko - SEROCK i okolice, Serock dodaj do notatnika 0 PLN